כיול אורך וזווית

במה אנחנו מתמחים

אנו מבצעים כיול למגוון רחב של מכשירי מדידה בתחום אורך וזווית:

כשמדובר בכיול אורך וזווית ההתייחסות היא לכמות גדולה מאוד של פריטים הנכללים בקטגוריה זו. למשל: כיול מדידי הברגה, כיול טבעות, כיול מיקרומטר, כיול חוגנים, כיול נפות, כיול מד עובי, כיולי אורך וזווית מתייחסים גם למדי זווית, פלסים וכיו”ב.

כיול אורך וזווית מתייחס למכשירי מדידה, ציוד ומערכות שונות שנועדו למדוד אורך וזווית. כל אלה זקוקים לכיול וכל אחד מהם דורש כיול מעט שונה אשר צריך להתבצע אחת לתקופה, בהתאם לתקן. כיולי אורך וזווית מתייחסים לפריזמות, מוטות איפוס, משטחי מדידה, צגים חשמליים ועוד.

תוקף הכיול הגיע?

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

כיצד מתבצע כיול אורך וזווית?

בכדי לבצע כיול מסוגים אלו משתמשים בכלי מעבדה ייעודיים, אך במקרים מסוימים, כשיש לבצע כיול במכשירי מדידה גדולים וכבדים כמו מדי גובה או משטחי מדידה, אנו מבצעים את הכיול באתר הלקוח.

חשיבות כיול מדויק

כמו בכל סוגי הכיול שיש, כך גם בכיול אורך וזווית. חשוב כי הכיול יתבצע במעבדה מוסמכת על מנת שהמכשיר יעבוד באופן תקין ומדויק לאחר מכן. יש תקנים ספציפיים שלפיהם יש לבצע כיול ובאופן חובבני לא תמיד ניתן להגיע אליהם.

במידה והכיול לא ייעשה בצורה מקצועית עשויות להיות השלכות משמעותיות לכך שבדרך כלל קשורות לתוצאות מדעיות שגויות, סיכון בבטיחות, הפרת תקן ועוד. על מנת שהמדידה תהייה מדויקת ככל האפשר – חייבים לבצע כיול באופן מקצועי.

מעבדת פ.ק

בחברת פ.ק מעבדות אנו מציעים שירותי כיול נרחבים ללקוחותינו כאשר את מרבית העבודה אנו מבצעים במעבדות שלנו אך יכולים גם בעת הצורך להגיע לאתר הלקוח ולבצע את הכיול במקום. בנוסף לזאת אנו מפיקים דוחות המפרטים את הסטייה והתהליך שהתבצע בעת עבודת הכיול ועורכים השוואה אל מול התוצאה המוקדמת.

חשוב מאוד להיעזר בשירותי מעבדת כיול כשמעוניינים לקבל תוצאות מדידה נכונות וללא סטיות – ולו המינימליות ביותר. הקפידו על כך בכדי לשמר את מכשירי המדידה ואת תקינותם לאורך זמן.

צור איתנו קשר

לקבלת הצעת מחיר או יצירת קשר מלאו את הטופס

  במה אנחנו מתמחים?

  תחומי כיול נוספים

  שינוי גודל גופן
  יצירת קשר

  כאן בשבילכם!

  ליצירת קשר מלאו את הטופס


   באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.