כיול קושי

כיול קשיות

במה אנחנו מתמחים

צוות המעבדה מוסמך ומיומן לביצוע כיול מדי קושי בשיטות שונות:

כיול הינו תהליך שמטרתו לוודא שמכשירי מדידה מתפקדים כראוי, ללא סטייה או טעויות. כיול מתבצע בסוגים רבים של מכשירים ובתחומים שונים, למשל כיול חוזק, כיול מהירות, מסה ומשקל, מומנט, זמן ועוד.

כיול קושיות

לכל חומר בטבע או בתעשייה יש רמה שונה של קושי. לכל חומר ניתן להוסיף מרכיבים כדי לקבל רמה שונה של קושיות שונה. מכשיר הבודק איכות של קשיות מכונה מד קושי וקיימות שיטות מדידה ובדיקה שונות כגון "ברינל", "רוקוול" ועוד.

במד קושי נהוג להשתמש בתחומים שונים כמו עיבוד שבבים, יצור מתכת וכדומה. למכשירים מסוג זה נהוג לבצע כיול קשיות, כאשר כיול מקצועי מתבצע על ידי מעבדת כיול מוסמכת.

תוקף הכיול הגיע?

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

כיצד מתבצע כיול קושיות?

במעבדות מוסמכות ישנן דוגמיות שונות של מתכת ובאמצעותן מבצעים כיול מדי קשיות מתכת. 
הכיול מתבצע לפי תקנים הבינלאומיים כאשר יש חשיבות גדולה מאוד לכך שהכיול ייעשה באופן האמין והמדויק ביותר.

כיול מדי קשיות גומי ופלסטיק

לעיתים, בתעשייה יש צורך בחלקים העשויים מגומי או מפלסטיק. לרוב, יש צורך בחלקים אלו כאשר חומר המתכת לא מאפשר שימוש בשל הכובד והמשקל שלו. לגומי ולפסטיק יש יתרון בכך שמדובר בחומרים קלים ושימושיים, בעוד שמבחינה בטיחותית הם לא פחות טובים ויעילים. גם חומרים אלו (גומי ופלסטיק) צריכים לעבור תהליך ייצור על ידי מכשירים ייעודיים. מכשירים אלו חייבים לעבור כיול בכדי שיציגו תוצאת כיול מדי קשיות גומי ופלסטיק אמיתית ונכונה.

מה עלול לקרות אם לא מבצעים כיול או שהכיול ייעשה בצורה שגויה?

במידה וכיול נעשה באופן חובבני או לא נעשה כלל, החומר או החלק שיווצר במכונות הייצור יהיה פגום או יישבר. לרוב החלקים בהם נעשה שימוש כשמייצרים חלקי קושי, הינם חלקים משמעותיים וחשובים למערך השלם. למשל, קונסטרוקציות, גשרים, מנופים, אביזרי הנעה וכדומה.

צור איתנו קשר

לקבלת הצעת מחיר או יצירת קשר מלאו את הטופס

  במה אנחנו מתמחים?

  תחומי כיול נוספים

  יצירת קשר

  כאן בשבילכם!

  ליצירת קשר מלאו את הטופס


   באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
   ×