כיול כח

כיול כוח

במה אנחנו מתמחים

אנו מוסמכים לביצוע מגוון גדול של כיולים בתחום זה, לדוגמא:

הסבר על כיול כוח

כיול כוח נועד לערוך בדיקה ולדייק מערכות ומכשירים הפועלים על הפעלת כוח. ישנו מגוון רחב של מכשירים מסוג זה, למשל מכשירי מתיחה ולחיצה, מכונות מתיחה ודריכה, מכונות כוח, דינמומטרים, פטישי הידוק ועוד.

כאשר מדובר בכיול כוח הכוונה היא למגוון רחב של מכשירים ומכונות, חלקן קטנות וניידות ואחרות כבדות משקל ומבצעות פעולות מהותיות בתעשייה כמו למשל מכונות הידראוליות לעוגני קרקע. יש צורך בכיול מכונות הידראוליות לעוגני קרקע בכדי שהעבודה תתבצע באופן בטיחותי ומדויק ותאפשר המשך עבודה נכונה.

למעשה, מכשיר או כלי שלא יעבור כיול לא יוכל לספק מענה בטיחותי או מדויק – מה שעלול להוביל לסכנה משמעותית. כיול מכונות כוח יכול להתייחס גם למכונות האחראיות על קצב העמסה וחשוב מאוד שהכיול יהיה תקין בכדי שהקצב יהיה נכון ויתנהל לפי התקן

תוקף הכיול הגיע?

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

כיול מקצועי = הימנעות משגיאות וטעויות קריטיות

ישנם מכשירי כוח שמאפשרים כיול עצמאי, אך במצבים אלה יש לקחת בחשבון כי ישנו סיכוי לטעות. במידה והכיול מתבצע במעבדה מוסמכת ניתן להימנע משגיאות וטעויות קריטיות. לרוב, מכשירים כמו מכשירי נגיפה או מכשירים שאחראים על קצב העמסה וכדומה אלו מכשירים המצריכים דיוק מוחלט. במידה והדיוק לא יתקיים ותוצג תוצאה שגויה, הדבר עשוי להיות מסוכן ולא בטיחותי.

כיול מכונות מתיחה ודריכה / מכונות כוח – למה זה חשוב?

כיול מכונות או מכשירים המשמשים למתיחה ודריכה הינו הכרחי מכיוון שאם לא יתבצע המכשיר יבצע מדידה ויציג תוצאה לא נכונה, מה שיוביל בסופו של דבר לבעיות של חוסר בטיחות, חוסר דיוק בנתונים בייצור וכדומה.

כיול כוח מבוצע גם למכשירי נגיפה ולפטישי הידוק – מכשירים שנעשה בהם שימוש בדרך כלל בתחומי הבניין וההנדסה. אלו מכשירים מקצועיים שבאמצעותם ניתן לייעל תהליכים ולבצע עבודה מתקדמת בתחום. גם בהם, חשוב לבצע כיול במעבדת כיול מוסמכת אחת לתקופה. זכרו, אין להתפשר על כיול אמין, מדויק ומעבדה הפועלת על פי התקנים הבינלאומיים

צור איתנו קשר

לקבלת הצעת מחיר או יצירת קשר מלאו את הטופס

  במה אנחנו מתמחים?

  תחומי כיול נוספים

  יצירת קשר

  כאן בשבילכם!

  ליצירת קשר מלאו את הטופס


   באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
   ×