כיול מסה

כיול מסה

במה אנחנו מתמחים

אנו מבצעים כיולים לסוגים שונים של מאזניים באתר הלקוח:

מהו כיול מאזניים?

כיול משקל זוהי פעולה שיש לה חשיבות רבה, שלא לומר קריטית. כיול משקלים הוא כיול המתייחס לשני תחומים: האחד כיול מאזניים מסוגים שונים ובדרגות דיוק שונות והשני כיול משקולות (מדויקות, אימות וכיוב). בכדי לוודא דיוק צריך לבצע כיול אחת לתקופה.

חשוב שהכיול יהיה מקצועי ויתבצע במעבדה מוסמכת. במידה וכיול משקלים (מאזניים או משקולות שונות) יעשה בצורה חובבנית או מתוך חוסר ידע, ייתכנו טעויות שקילה מהותיות שעלולות להוביל לשרשרת של פגמים ובעיות עתידיות. מכאן שפעולת הכיול חייבת להתבצע על ידי גורם מקצועי ובעל ניסיון, תוך כדי היכרות עם המכשיר המכויל ורק על ידי גורם מוסמך.

תוקף הכיול הגיע?

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

איך לכייל מסה? - אודות תהליך הכיול

כפי שציינו לפני כן, הכיול צריך להתבצע באופן מקצועי. מעבדות מוסמכות העוסקות בכיול מכשירים, ביניהם גם מכשירים המודדים משקלים שונים, מבצעות כיול במיומנות ומבלי לפגום במוצר ובאפשרויות השונות שהוא מציע.

נהוג לבדוק את אמינות  המאזניים על ידי הנחת משקולות מדוייקות  ולהפיק דו"ח כיול. חשוב להקפיד על כיול מאזניים ומשקולות במעבדה מוסמכת ובכך להימנע מטעויות קריטיות היכולות להוביל להפסד כלכלי כתוצאה משקילת חומר גלם או תוצ"ג בצורה שאינה מדוייקת.

יש מכשירים שצריך להביא פיזית אל המעבדה וישנם כאלה שניתן לכייל במקום בו הם נמצאים (אצל הלקוח). אם המכשיר נאסף אל המעבדה, אנשי המקצוע של פ.ק. מעבדות כיול מבצעים בדיקות, מוודאים אילו סטיות ובעיות קיימות במכשיר ומבצעים כיול מחדש במידת הצורך.

בהמשך, נהוג לבדוק את תקינותו של המכשיר או המאזניים על ידי מדידת משקל או מסה ולהפיק דו"ח מידע על הפעולות שבוצעו. התהליך לא אורך זמן רב ותוך שעות ספורות או מספר יממות, ניתן לקבל את המכשיר כשהוא תקין ושמיש. חשוב להקפיד על כיול מאזניים ומשקולות במעבדה מוסמכת ובכך להימנע מטעויות קריטיות.

אנו בפ.ק. מעבדות כיול מציעים גם שירותי כיול נוספים

אילו שירותים ניתן לבצע? נהוג לבצע גם כיול מאזניים וזאת בכדי לבדוק מגוון היבטים. ניתן לבצע במעבדתנו גם כיול מאזניים ברמות שונות של עומס ודיוק, כגון כיול מאזניים אנליטיים, כיול מאזני לחות, כיול מאזני שקילה (פעולות אלו נכללות תחת הקטגוריה של כיול מסה).

במעבדה תוכלו לקבל שירות מקצועי במגוון תחומים הנוגעים לכיול, מכשור וציוד מדידה. השירות ניתן על ידי אנשי מעבדה מנוסים, המכירים היטב את עבודתם ויודעים לבצעה באופן המקצועי והיעיל ביותר.

צור איתנו קשר

לקבלת הצעת מחיר או יצירת קשר מלאו את הטופס

  במה אנחנו מתמחים?

  תחומי כיול נוספים

  יצירת קשר

  כאן בשבילכם!

  ליצירת קשר מלאו את הטופס


   באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
   ×