כיול משקולות מדוייקות

משקולות כיול

במה אנחנו מתמחים

כיול משקולות מדויקות

אנו בפ.ק מכיילים משקולות מדוייקות ברמות דיוק שונות:

מהן משקולות כיול ולמה משמשות משקולות אלו?

במעבדות כיול ניתן למצוא לרוב משקולות כיול. משקולות אלו, חיוניות לתהליך הכיול מכיוון שהן מאזנות את כלי המאזניים, אשר אמורות להציג תוצאת שקילה בעת מדידה שנערכת. יש סוגים שונים של מאזניים, ביניהם מאזניים לתעשייה ומאזני ספירה. כך או כך – כיול משקלים מצריך שימוש במשקולות כיול.

תוקף הכיול הגיע?

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

כיול מאזניים באמצעות משקולות - מחיר ודגמים

כפי שצוין קודם לכן, יש סוגים שונים של משקולות כיול. ההבדל ביניהן קשור בחומר מהן המשקולות מיוצרות, במשקל ובדרגת הדיוק. קיימות משקולות שנוצרו מיציקת ברזל, נירוסטה, פליז, ניקל או חומרים נוספים.

שימוש במשקולות כיול נעשה לעיתים, גם באופן פרטי על ידי אנשים המעוניינים לכייל את כלי המדידה שלהם, גם במגזר התעשייתי ובמעבדות כיול מוסמכות. ניתן לרכוש משקולות כיול לפי יחידות או במארזים הכוללים מספר משקולות בגדלים, משקלים וסוגים שונים. מחיר משקולות הכיול תלוי בעיקר, בסוג המשקולת שתרכשו.

כיצד נעשית בחירת משקולות כיול?

על מנת לבחור נכון, יש צורך לשים דגש על מספר היבטים כגון איכות המשקולת ורמת הדיוק שהיא מספקת. כמו כן, חשוב להתאים את המשקולות למאזניים בהם נעשה שימוש ונדרשת הבנת התהליך, אשר מתבצע. ההמלצתנו, הינה פניה למעבדת כיול במידה והנכם זקוקים לפתרונות מתקדמים. מעבדה תבצע עבורכם את הבדיקות הנדרשות באופן מקצועי.

אם אתם שואלים את עצמכם עד כמה מדויקות המשקולות חשוב להבין כי רמת הדיוק תלויה בדגם המשקולות ובסוג שלהן. בעולם פועלות חברות, שמייצרות משקולות כיול וחלקן אף משווקות לישראל את מוצריהן.

יש חברות, שמשקולות הכיול שלהן נחשבות למתקדמות בתחום והן מייצרות משקולות מגוונות, החל ממיליגרמים בודדים ועד מאות קילוגרמים. רמות הדיוק שונות, הן מתוארות באמצעות אות אנגלית ומספר, לדוגמא: E1, E2, M1, M2, M3, F1,F2. כמו כן, רמת הדיוק של המשקולות תלויה בחומר ממנה היא מיוצרת – יש שיעדיפו לעבוד עם משקולות מחומר ניקל ואחרים יעדיפו לעבוד עם משקולות הברזל.

צור איתנו קשר

לקבלת הצעת מחיר או יצירת קשר מלאו את הטופס

  במה אנחנו מתמחים?

  תחומי כיול נוספים

  יצירת קשר

  כאן בשבילכם!

  ליצירת קשר מלאו את הטופס


   באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
   ×